PostWysłany: Pon 23:36, 15 Gru 2008    Temat postu: AZS Olsztyn - Jadar Radom

Posty: 302

Pomógł: 17 razy
Skąd: z mchu i paproci

PostWysłany: Wto 12:33, 16 Gru 2008    Temat postu:

3:0 raz, bardzo poproszę Smile I tu nie może być innego wyniku, mimo że nie pojadę pilnować... Smile Potrzebujemy trzech punktów i potrzebujemy ich szybko. Każdy dodatkowy set to zmęczenie i ryzyko kontuzji. Pomijam inne sprawy, jak morale i te takie tam. Tu możemy pojechać i powinniśmy Smile
Zamówienie przyjęte??

Ostatnio zmieniony przez DorotaM dnia Wto 12:35, 16 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
gaga

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 274

PostWysłany: Wto 14:45, 16 Gru 2008    Temat postu:

hmm.. tak samo mówiłam przed meczem z Delectą. I co? Rolling Eyes
Ale oczywiscie liczę na wygraną, oby w 3 setach.

Miecho

Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 769

Pomógł: 205 razy
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Wto 18:00, 16 Gru 2008    Temat postu:

Jak Cipek nie zacznie przyjmować i atakować a Osiołek przyjmować to będzie wtedy długi mecz no chyba, że Jadar będzie robił błędy w stylu Bydgoszczy. No i niech Gelu się obudzi wreszcie! Najlepiej opłacany atakujący w lidze a gra bardzo słabo Rolling Eyes

PostWysłany: Wto 21:19, 16 Gru 2008    Temat postu:

W Radomiu nie będzie innego wyniku niż 0:3 dla nas. Inaczej możemy zapomnieć o jakichkolwiek trofeach.

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Nie 21:03, 21 Gru 2008    Temat postu:

Byłem w Radomiu i widziałem tą żenadę.
Nie wierzcie w staty bo one kłamią! Statystyk Jadaru nie prowadził jakoś specjalnie tych statystyk tylko bardziej jarał się meczem, szczególnie gdy zaczynali wygrywać. Najwięcej celowali w Cipka, Olli nie miał najgorszego przyjęcia w zespole, najgorsze miał nasz libero. W 3 secie prowadziliśmy 16:13, po przerwie Jadar zrobił punkt, na zagrywkę poszedł Kosok i 3 floty posłał w Osiołek a on żadnego nie utrzymał w boisku! Potem była podobna akcja gdy na zagrywkę poszedł Cisola jak miał na koszulce Żaliński, rozbawiło mnie to i znowu poszły zagrywki i znowu Osiołek zajebiste przyjęcie aż Guma dyszlem wystawiał. W 1 secie było przyjęcie, chłopaki atakowali na czystych siatkach albo na jednym bloku. Potem cudem było przyjęcie na 3 metr. Wg śmiesznych statystyk Grzyb zrobił 8 błędów w bloku Bzdura, nie przypominam sobie jakiegoś jego błędu w bloku.
W ataku wszyscy grali dobrze w 1 secie, dużo piłek dostawał Gelu i dziwiłem się, że je kończy, mimo, że miał pojedynczy blok, bo po nim to nigdy nic nie wiadomo. No i od 2 seta przestał kończyć piłki na jednym bloku A i zaliczył dubel czyli i atak w antenkę i przekroczenie linii Najgorsze jest to, że nic sobie z tego nie robił. Od 2 seta wszystko nam siadło, tylko Guma i Olli coś grali z tego co mieli do dyspozycji a mieli niewiele. Ostatniego seta to tak szybko nie zapomnę, oni nas ZLALI. Późna zmiana Gela, mimo braku przyjęcia dalej grał Cipek, a ten zmienia Gumę, który robi co może i naprawdę dobrze rzucał. Wszedł Oczko i na dzień dobry rzucił piłkę o dziwo z dobrego przyjęcia na lewą rękę do Olliego Zastanawialiśmy się z Maczupem i Groszkiem czy Olli jest leworęczny. Piłki były niedokładne i niedociągnięte, dodatkowo Oczko zrobił coś czego do tej pory nie mogę rozszyfrować, chyba chciał kiwnąć oburącz za siatkę, niestety piłka zatrzymała się w siatce... Dodatkowo pozdrawiamy z Groszkiem i Maczupem panią sędzinę, która jest genialna po prostu Co prawda wynik i tak był wysoki i te 3 pkt, które zabrała i tak by nam nic nie dały.
Gwiazda Gelu BEZNADZIEJNY, Osiołek bardzo słabo, ale zaliczył sufit w hali, Cipek słabo w ataku, Grzybek słabo w ataku, w bloku dochodził, ale to nic nie dawało.
Po meczu, niektórzy zawodnicy się cieszą i rozdają autografy kibicom z Radomia, szczególnie Cipek chętnie pozuje do zdjęć Ogólnie jacyś zdenerwowani byli, ale to raczej nie chodziło o mecz bo Gelu po zmianie nawet nie za bardzo patrzył jak koledzy grają. Coś mi się wydaje, że chłopaki nie wiedzą na czym stoją finansowo, albo wiedzą, że jest nieciekawie, chociaż to ich wcale nie usprawiedliwia.
Wnioski: od jakiś 7 spotkań nie mamy jendego przyjmującego, atakującego i libero więc się pytam jak tu wygrać? Na dobrą sprawę już w Bydgoszczy powinniśmy przegrać tylko, że tam Delecta robiła niesamowitą ilość błędów własnych, Jadar za to nie robił. MVP Kocik, który był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem, staraliśmy sie go złamać w przyjęciu, ale nie wyszło.

Nowy
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 467

PostWysłany: Nie 22:30, 21 Gru 2008    Temat postu:

Ja zastanawiam się, czy ten mecz nie został przegrany specjalnie Smile
Sufit zaliczył Olli, poza tym nic dodać, nic ująć.

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Wto 12:55, 23 Gru 2008    Temat postu:

Też się zastanawiam, czy oni nie pokazują: patrzcie jak chcemy to wygrywamy z Jadarem set do 12 a jak nie chcemy, bo nie ma kasy, to przegrywamy mecz. Będzie kasa, będzie nam się chciało, będziemy wygrywać. Ale to nie może być aż taka intryga, chyba.

Nowy
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 467

PostWysłany: Wto 22:26, 23 Gru 2008    Temat postu:

Może kasa się własnie tak zrobiła? Jadarowi się nie przelewa w lidze.

PostWysłany: Śro 10:48, 31 Gru 2008    Temat postu:

Nie wierzę w mecz przegrany za kasę. Mogę uwierzyć, że się komuś nie chciało, mogę uwierzyć, że im nie płacą, więc nie będą grać... Ale nigdy nie uwierzę, że sprzedali mecz. Może jestem naiwna, może głupia, ale nie wierzę, że coś takiego jest możliwe. Nie u nas, nie z tymi ludźmi. Mogą być leniwi, mogą być źli czy niezadowoleni, ale nie uwierzę, że mogą być sprzedajni.
Gry nie będę komentowała, bo nie widziałam, ale dziękuję Miecho za relację. Nie jest budująca, ale cieszę się, że na moim ulubieńcu się nie zawiodłam. Smile Trzymam kciuki za dalej i wierzę, bo nie mam wyjścia, a poza tym chcę wierzyć. A co będzie, to się przekonamy. Smile