Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 769

Pomógł: 205 razy
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Nie 20:38, 08 Mar 2009    Temat postu: Puchar Polski - podsumowanie

Puchar zdobyła Skra bo któż by inny? Są nie do ugryzienia w tym sezonie i znowu podwójną koronę będą mieć.
Zdziwiła mnie gładka wygrana z Resovią, która nic nie powalczyła w pierwszym półfinale.
W drugim Olsztyn powinien wygrać 3:1, ale ten 4 set taki podarowany trochę. Mecz wg mnie był lepszy sportowo i bardziej emocjonujący niż pierwszy. Świetny mecz AZSu, trochę robili błędów w przyjęciu, ale udało się wygrać. Na pewno kosztowało to dużo sił co dzisiaj było widać.
Finał Skra - AZS był powtórką z przed dwóch lat i znowu lepsi okazali się Bełchatowianie. AZS dobrze zaczynał, do połowy seta grał dobrze, ale potem robił za dużo błędów własnych. Wyciągnęliśmy rękę do Skry a ona to wykorzystała. Widać też było zmęczenie z poprzedniego meczu. Walczyli i to każdy z tego się cieszę. Może gdyby było więcej sił to może ten finał inaczej by się potoczył.
Cięszą również nagrody dla Osiołka i dla Gumy Smile Ogólnie ja jestem zadowolony z tego Pucharu, chociaż niedosyt został.

PostWysłany: Pon 17:45, 09 Mar 2009    Temat postu:

A ja jakoś nie mogę przeboleć tej porażki i tego, że tak sobie dawaliśmy (a w zasadzie zawodnicy dawali) wydrzeć te przewagi. Prowadziliśmy 3-4 punktami, a przed drugą przerwą techniczną jakiś taki zastój, a raczej błąd za błędem. Trochę większa koncentracja i byłoby super.

PostWysłany: Pon 23:10, 09 Mar 2009    Temat postu:

Fakt, sama gra była dobra. A biorąc pod uwagę, że dzień wcześniej rozegrali 5 setów no to już w ogóle super. A co do play- offów (jak to dziwnie wygląda Smile ) to już wcześniej napisałam, że jestem spokojna, bo pójdzie nam gładziutko Smile

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paweł Zagumny Strona Główna -> Starocie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)