Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 769

Pomógł: 205 razy
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Czw 12:48, 17 Sty 2008    Temat postu: Turniej eliminacyjny w Halle do IO

w meczu z Holenderkami wszystko było perfekt, miałem zastrzeżenia tylko do ataków Skowronka, bo chyba nie jest w najwyższej formie, chociaż punktów zdobyła najwięcej to skuteczność ataku nie była najlepsza, ale trzeba też wziąść pod uwagę to, że Kasia grała z grypą żołądkową! Panowie mięczaki powinni się uczyć.
Świetnie zagrały pozostałe dziewczyny, dobrze poradziła sobie Gajgał, Ania Barańska świetny mecz, Milena Sadurek kapitalnie, Zenik klasowa libero.
Było wszystko bardzo dobra zagrywka, blok, obrona, atak. Chociaż po 3 secie miałem obawy to się okazały one bez podstawne.
Statystyki
Mecz z Niemcami to prawdziwa batalia, niesamowite akcje i niesamowita dramaturgia.
Angelina Grun jest po prostu niesamowita. Od wielu lat gra Niemiec opiera się głównie na tej zawodniczce. Wczoraj już sądziłem po 3 secie i słabym początku naszych w 4 secie, że wygrała Niemkom kolejny mecz z Polkami, ale nie!
Znowu problemy w ataku miała Kasia, gorszy dzień miała Barańska i Gajgał, którą zmieniła Liktoras, która niedawno przechodziła operację!
No i Anię zmieniła bohaterka 2 ostatnich setów Ania Podolec!
To co nasze zawodniczki zrobiły w tie-breaku to mistrzostwo normalnie!
Wszystkie dziewczyny bez wyjątku grały bardzo dobrze i dołożyły jakąś cegiełkę do wyniku 3:2
Znowu świetnie zagrała Milena Sadurek, Kasia Skorupa, która ją zmieniła w 3 secie to chyba pomyłka w tej reprezenytacji. Mam nadzieję, że zmieni ją na Bełcikową. Milena jest bezapelacyjnie naszą najlepszą rozgrywającą i jest pozycja jest pewna.
No i Ania Podolec! Świetne ataki, niemal 100% od 4 seta i to co zrobiła zagrywką w 5 secie, brawo!
Statystyki meczu z Niemkami

Ostatnio zmieniony przez Miecho dnia Czw 12:51, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 20:40, 19 Sty 2008    Temat postu:

Kocham nasze dziewczyny... Są niesamowite w każdej sytuacji...

PostWysłany: Pon 0:58, 21 Sty 2008    Temat postu:

powiem tak: ten mecz nasze mogły wygrać gdyby nie jedna zmiana pod koniec 2 seta. Mianowicie zmiana Sadurek przez Skorupę Ten set wg mnie został przegrany przez tę zmianę.
Ogólnie rzecz biorąc mecz z przestojami, ale emocjonujący i momentami na bardzo wysokim poziomie.
Podobała mi się gra naszych dziewczyn, Milena bardzo dobrze dzieliła, atakujące jak szło to kończyły wszystko, zagrywka też była, w obronie szalała Zenik. Najgorzej chyba było z przyjęciem i blokiem.
Natomiast Rosjanki mają Gamovą bo libero nie była jakaś super, to samo rozgrywająca, robiła błędy. Sokołovej też nie szło, no ale Gamova w ważnych momentach się niemal nie myliła.
Jedziemy do Japonii skąd łatwo nasze panie z taką formą powinny awansować. Teraz jestem o nie bardziej spokojny niż o panów

PostWysłany: Pon 10:51, 21 Sty 2008    Temat postu:

Wczorajszy mecz pokazał jak nieprzewidywalną, przewrotną ( i piękną Embarassed ) dyscypliną sportu jest siatkówka.
Za to co dziewczyny pokazały w meczu z Niemkami, czy wczoraj z Rosjankami- za walkę , za poświęcenie, za to, że rozbiły w 3 secie Rosjanki - wielkie brawa.

Jak dla mnie mogą na tą olimpiadę nie awansować, nic się nie stanie. Ja ten turniej i wczorajszy mecz zapamiętam na bardzo, bardzo długo.

PostWysłany: Śro 16:27, 30 Sty 2008    Temat postu:

Ta wiadomość pojawiła się już dawno temu Very Happy Dawno temu też był ten turniej dlatego zamykam temat.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paweł Zagumny Strona Główna -> Starocie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)