Pomógł: 58 razy
Skąd: Mrągowo

PostWysłany: Śro 11:07, 02 Lip 2008    Temat postu: Liga Światowa 2008

Wróciła strona to i wracamy do dyskusji Smile

4 lipca zaczyna się runda rewanżowa, pierwsze mecze w Katowicach z Chinami. Magiczny Spodek pomoże? Smile

PostWysłany: Sob 13:48, 05 Lip 2008    Temat postu:

było prawie pięknie, poprawić zagrywkę i nie robić głupich błędów, uważać na skróty Chinoli i dziś jedziemy ich do 10, 12 i 8 :]

PostWysłany: Pon 12:13, 14 Lip 2008    Temat postu:

z kolanem nic się nie stało, będzie dobrze.

Egipt wieziemy i nie dajemy wyjść z 20, inaczej to możemy sobie to Rio odpuścić, żeby nie robić obciachu.

Miecho

Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 769

Pomógł: 205 razy
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Sob 20:51, 19 Lip 2008    Temat postu:

Taaaa. Igle i Plinie mówię nie. Plina wg mnie najsłabszy dzisiaj zawodnik. Igła słaby, błędy w ustawieniu, przyjęcie słabe, obrona też.
Nie wiem co się dzieje z Winiarem, ale jakoś bez błysku gra. Czasami walnie aż miło, ale tylko czasami.
Możdżonek do 6 za Plinę, skoro już mamy takich środkowych do wyboru.
Pytanie jakie mi się nasuwa to czy Gierek powinien do Pekinu jechać. Bąku w 3 secie pociągnął grę, doprowadził do stanu. Świetnie zagrywał i bronił.
Jak wczoraj grali tylko Guma i Szampon to dzisiaj tylko Guma i Grucha. Grucha kapitalny mecz, aż się wierzyć nie chce. Dzisiaj to się prosiło postawić Gruchę na przyjęciu za Gierka i wprowadzić Szampona, ale Lozano chciał pewnie go przetestować jaka atakiera.
Słabo to widzę, z taką grą nie mamy po co jechać do Rio i Pekinu.

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Czw 21:09, 24 Lip 2008    Temat postu:

Mogło być 3:1 dla nas a skończyło się 2:3. Brawo dla trenera za podwójną zmianę przy takim wyrównanym wyniku, przy tak grającym Szamponie.
Guma-dobry mecz w jego wykonaniu, dobre rozegranie, aktywny w bloku i w obronie (akcja z początku 5 seta-majstersztyk, brawa za poświecenie)
Szampon-prawdziwy bomabrdier, świetne ataki po kierunkach, kiedy było trzeba plasował, obijał. Bardzo dobrze na zagrywce i w obronie.
Możdżon-nieskończył chyba tylko jednego ataku, reszta wszystko w boisko po kierunkach, świetnie w bloku, zawodnik do podstawowego składu.
Wika-bardzo dobra zmiana, poprawił przyjęcie, bronił ważne piłki, poprawił zagrywkę.
Świder-problemy w pierwszym secie ze wszystkim, potem trochę lepiej szczególnie w ataku bo kończył trudne piłki. Niestety zszedł z powodu bólu pleców, co może martwić. Chłopak miał przerwę w grze spowodowaną kontuzją i nie ma co się jego czepiać.
Kadziu-cieżko coś powiedzieć.
A trzech najsłabszych zostawiłem na koniec.
Winiar-co się z nim dzieje? No co? Szedł nie w tempo do ataku, przyjęcia nie miał, obrony też nie. Jedyne co dobrze mu wychodziło to plasy i kiwki. Miał być liderem. a gra bardzo słabo.
Plina-co on tu robi się pytam znowu? Na bloku go nie widzę, nie czyta gry, raz, może dwa złapał środkowego jeden na jeden a tak? Ile razy Jankesi atakowali na pojedynczym bloku? Strasznie w ataku, bije nie patrzy stąd bloki na nim, wybloki i obrony jego ataków. Zawodnik na ławę a tak wogóle powinien zostać w Polsce.
Igła-libero, ta. Tragicznie w przyjęciu i w obronie. Słabo i powinien zostać w domu bo to jego już 3 mecz z rzędu gdzie gra bardzo słabo i coraz słabiej. Nic więcej nie mogę napisać.
U Amerykanów podobała mi się asekuracja, ile oni piłek podbijali, które powinny zostać zablokowane. Rich bardzo dobrze w obronie, w porównaniu do Igły był dużo lepszy.
Jestem ciekawy co z Kadziem i ze Świdrem i jak jutro zagramy z Serbami?

Nowy
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 467

PostWysłany: Pią 8:30, 25 Lip 2008    Temat postu:

Chyba żartujesz. A szczególnie pierwszy set. To, co on wyczyniał - szkolne błędy.

Znowu się potwierdza teoria, że Wlazły trzyma nam atak. Czym bylibyśmy bez niego w tym turnieju? Smile Dlatego zanim ktoś znowu wyzwie go od symulantów, trzeba pomyśleć. Oby mu się dziś nic nie stało, bo bez niego naprawdę nie damy rady.

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Pią 12:14, 25 Lip 2008    Temat postu:

Pierwszy set to brak przyjęcia i wogóle. Potem Guma grał lepiej, dobrze rozgrywał, lecz nie rewelacyjnie.
Sam Wlazły to może być za mało, a na IO na pewno będzie za mało. Gdzie ci przyjmujący i środkowi?

PostWysłany: Sob 9:05, 26 Lip 2008    Temat postu:

Zagumny chyba w drodze do Rio zgubił precyzję. Chciałabym zwalić wszystko na brak przyjęcia, ale nawet przy perfekcyjnym dograniu do siatki (niestety niewiele ich było, a może nawet wcale) zdarzały mu się błędy.
Do Wlazłego szczególnej sympatii nie czuję, ale 31 pkt w meczu z USA robi wrażenie, no i ogólnie to chyba nasz najlepszy zawodnik.
Wika moim zdaniem gra świetnie i ja widziałabym go w pierwszym składzie. Wstawianie Świderskiego do pierwszego składu tylko dlatego, że nazywa się tak a nie inaczej to głupota. Ja rozumiem, że miał kontuzję i musi sobie pograć, ale skoro gra tak kiepsko to po co ma się męczyć?
Możdżonek też gra nieżle, moim zdaniem udowadnia tymi meczami, że słusznie to on jedzie no IO a nie Grzyb.
A o Winiarskim, Plińskim i Ignaczaku niestety nie da się powiedzieć nic dobrego, troche wyblakły nam te gwiazdy.
I jeszcze taka jedna moja uwaga: co w tym składzie robi Woicki?!

werbau

Dołączył: 30 Wrz 2007
Posty: 5

Skąd: Zatorze

PostWysłany: Sob 15:34, 26 Lip 2008    Temat postu:

Ogladając mecz USA-Brazylia zastanawiam się jak to się stało że ugraliśmy 2 sety z Amerykanami!? Szkoda że Rychu w AZS-e nie grał 50% tego co pokazuje w LŚ?!

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Pon 18:31, 28 Lip 2008    Temat postu:

Świder w meczu z Serbią był naszym najlepszym zawodnikiem. Tak na dobrą sprawę to oprócz niego, Wiki i Możdżona i falującego Szampona wszyscy pozostali nic nie zagrali.
A propo nazwisk siatkarzy to głupotą jest to, że w tej reprezentacji są zawodnicy, którzy cały sezon reprezentacyjny nie mają formy vide Plina. I niech mi nikt nie mówi, że w ciągu 2 tygodni on złapie formę. Podobnie jest z Igłą, który kolejny raz z rzędu gra bardzo słabo. Ta 12 na IO to trochę taka z łapanki moim zdaniem. Nie liczcie na jakiś sukces w Pekinie. Pozostałe zespoły już mają wysoką formę i do IO powinna im jeszcze wzrosnąć natomiast nasi jej nie mają, oprócz nielicznych zawodników.

Ostatnio zmieniony przez Miecho dnia Pon 18:36, 28 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 6:13, 29 Lip 2008    Temat postu:

Nie wiem, jak oglądałeś występy reprezentacji, że nie widziałeś Daniela w formie. Przez długi okres czasu był naszym jedynym grającym środkowym. Podobnie z libero. Moim zdaniem dwunastka jest bardzo ok. Brakuje mi Bąkiewicza, ale w konkurencji z Wiką nie miał szans, a za Gruchę nie pociągnie. Wprawdzie nie wierzę, że Gierek zagra lepiej, ale ja nie jestem specjalista, może mi niechęć przesłania jego umiejętności.

Denerwuje mnie, że Rysiek teraz pokazał, że umie grać, a w Olsztynie był cienki jak postna zupa. Ja rozumiem, że ze swoimi łatwiej, ale kurde, to praca jest, niechby przynajmniej się starał! Ale i tak uważam, że to Samardzić był najlepszym libero turnieju. Przynajmniej według mnie.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paweł Zagumny Strona Główna -> Starocie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)