dookey
Na szmacie ;)

Posty: 6

PostWysłany: Pon 12:50, 13 Sie 2007    Temat postu:

najgroźniejsza Serbia, ale i tak jesteśmy lepsi Very Happy Będę wtedy na wakacjach i oglądał te mecze na biało-czarnym telewizorze Confused

PostWysłany: Śro 22:00, 15 Sie 2007    Temat postu:

No i nasi po ciężkiej walce pokonali Słowaków 3:2. Niemcy oczywiście pojechali WB 3:0. A teraz mała niespodzianka, cały czas piszemy, że na Memoriale najmocniejszą drużyną po Polsce są Serbowie a tu proszę, Holandia wygrała z nimi 3:1 :-]

PostWysłany: Czw 14:30, 16 Sie 2007    Temat postu:

nie spodziewałem się po naszych jakiś fajerwerków, bo to nie ten czas. Jakby byli w wielkiej formie to bym się martwił. Mimo wszystko ten poziom mnie zdziwił negatywnie, grali tragicznie, nie pamiętam kiedy ostatnio tak grali Confused zero zagrywki, przyjęcie tragiczne, czyli to co zawsze Confused ale pozostałe elementy też słabo, ile ataków w pierwszym uderzeniu nie skończyliśmy Confused chyba doświadczeniem to wygraliśmy, bo powinniśmy to przegrać. Jakby Sopko tak grał w Gwardii to ta by się utrzymała, ale on chyba dlatego wymiatał bo nasi grali słabo. Dzisiejszy mecz będzie bez historii.

PostWysłany: Czw 15:41, 16 Sie 2007    Temat postu:

Warto też zauważyć doskonałą grę Słowaków, ogląda teraz ktoś mecz z Holandią?

Dzisiejszy mecz będzie bez historii.

Oj Miecho prorok z Ciebie żaden:) Jak na razie wygląda na to, że mecz przejdzie do historii, komentatorzy po drugim secie mówili coś, że to set historyczny- Czyżby to pierwszy wygrany przez reprezentacje GB set w historii?

Nightmare Z
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 326

PostWysłany: Czw 18:37, 16 Sie 2007    Temat postu:

Wygraliśmy 3:1 i tyle, gra była różna, raz dobrze raz źle. Bąkiewicz rozegrał dobry mecz. Ale najważniejsze było zamieszanie w 3 secie. No panowie co to ma w ogóle być Shocked wszyscy wokół chcieli pomóc sędziemu i grzecznie mu mówią, że WB zrobili błąd ustawienia aż o 3 a ten jak małe dziecko co się boi przyznać do błędu uparcie stoi przy swoim i jeszcze kartkami straszy. Raula prawie wyrzucił z hali... ale za to publiczność zgotowała Raulowi owacje Smile

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Czw 19:26, 16 Sie 2007    Temat postu:

mecz denny, oprawa też, nie wiem czemu Mróz chce z tego Memoriału zrobić szkółkę dla trenerów Rolling Eyes ściągnął by jakiś normalnych sędziów. Oprócz Grzybka nikogo nie mogę pochwalić. Bąku to może wymiatać z takimi sierotami, ale przy lepszym zespole większość jego piłek byłaby podbita Rolling Eyes Żygadło dno, wystawia na stojąco, czytelnie i wogóle słabo. Dla mnie nie jest wytłumaczeniem, że przegraliśmy seta z UK bo mamy ciężkie treningi, z taką drużyną to powinniśmy spokojnie wygrać 3:0
Dobijało mnie jeszcze zagrywka i jej przyjęcie, momentami miałem wrażenie, że oglądam naszą I Ligę i czekałem kiedy Krzysia Śmigla zobaczę. Boję się o naszych, chociaż wierzę w Lozano i naszą reprezentację, chociaż na razie nie wygląda to kolorowo Rolling Eyes

Nightmare Z
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 326

PostWysłany: Czw 21:20, 16 Sie 2007    Temat postu:

I kolejna porażka faworyzowanej Serbii - Niemcy - Serbia 3:1 (25:22, 25:23, 26:28, 25:22). Jak na razie widać że drużyna jest w fazie przebudowywania

Miecho

Posty: 769

PostWysłany: Pią 19:16, 17 Sie 2007    Temat postu:

porażka Polakówz z Holandią 1:3 po nienajlepszym naszym meczu znowu Rolling Eyes i tak jak na razie zagrali swój anjlepszy mecz bo tamte to była tragedia Rolling Eyes nie wygramy Memoriału, stawiam na Niemców, którzy wygrywają wszystko jak chcą, zresztą obstawiałem ich na finał z Polską, ale czy nasi zagrają w tym finale?

PostWysłany: Sob 12:44, 18 Sie 2007    Temat postu:

popraw mnie Miszak jeśli się mylę, ale czy w poprzednich Memoriałach nie było tak, że 2 zespoły które wygrały największą ilość spotkań spotykały się w finale?
nie było czegoś takiego?

Nightmare Z
Zagumny.pl
Zagumny.pl

Posty: 326

PostWysłany: Sob 21:28, 18 Sie 2007    Temat postu:

Dobrze trafiłeś z tymi Niemcami bo dzisiaj ograli nas 2:3. Lozano bardziej się przejmował naszymi atakującymi - Wlazły nie zagra w ME bo jedzie na badania do Barcelony zaś Szymańskiego podobno w meczu kolano zabolało. Według Raula jeżeli Grzesiek nie będzie mógł grać to są 3 opcje : Kurek, powrót Prygla i i powrót Gruszki na tą pozycje :]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Paweł Zagumny Strona Główna -> Starocie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)